Zaloguj się

Nie pamiętam hasła
Nie masz konta? Załóż je
Członkostwo w portalu Towarzystwa Fotografii Przyrodniczej wiąże się z opłaceniem składki członkowskiej w wysokości 100 zł na rok. Konto staje się aktywne po zaksięgowaniu kwoty.

Co zyskujesz będąc członkiem naszego portalu:

-Dodawanie zdjęć do Forum w którym Twoje zdjęcia przejdą rzetelną i merytoryczną ocenę,
-Promocję Twoich zdjęć w Galerii TFP ( wizytówce portalu),
-Możliwość sprzedaży zdjęć w Fotoplatformie,
-Tworzenie fachowego Fotoatlasu ze zdjęć Twojego autorstwa,
-Promocja Twojej osoby i Twoich zdjęć w mediach społecznosciowych na Facebooku i Instagramie,
-Rabat dedykowany na zakupy sprzętu foto-video w sklepie Fotoforma,
-Rabat na warsztaty fotograficzne PolandWildlife,

Ponadto będąc Użytkownikiem naszego portalu zyskujesz mozliwość brania udziału w organizowanych przez nas konkursach fotograficznych, a także uczestnictwa w ciekawych plenarech fotograficznych.

Będąc aktywnym członkiem naszego portalu zyskujesz również możliwość brania udziału w organizowanych przez nas konkursach fotograficznych, a także uczestnictwa w ciekawych plenerach organizowanych zarówno w Polsce jak i poza granicami naszego kraju. Na plenerach można poznać innych Grupowiczów jak i podnieść swoje umiejętności fotograficzne.

Dołącz do najlepszych fotografów przyrodniczych w Polsce!

Zarejestruj się

Masz już konto? Zaloguj się

Dziękujemy za dodanie zdjęcia

Twoje zdjęcie zostało poprawnie dodane do forum

Zamknij

Dziękujemy za dodanie zdjęcia

Dostę do strony tylko dla zalogowanych

Jeśli posiadasz konto na portalu - zaloguj się, jeśli go nie posiadasz zarejestruj się.

Zmień hasło

Edytuj profil

Zdjęcie profilowe

Informacje

Login
Hasło********Zmień
Imię i nazwisko
Typ konta
E-mailEdytuj
UlicaEdytuj
Nr. DomuEdytuj
MiastoEdytuj
Kod PocztowyEdytuj
Strona wwwEdytuj
TelefonEdytuj

O użytkowniku

Informacje o koncie

Data rejestracji
Data subskrypcji
Ostatnie logowanie

Ustawienia i prywatność

Ukryj dane osobowe dla zalogowanych użytkowników
Pokaż mój profil niezalogowanym użytkownikom
Tamron

Obiektyw Tamron 70-300 f/4-5.6 Di VC USD Canon - 5 lat gwarancji

Opis

Obiektyw Tamron 70-300 f/4-5.6 Di VC USD Canon

 

Obiektyw Tamron 70-300 f/4-5.6 Di VC USD Canon zapewnia najwyższą jakość obrazu i użytkowania w klasie teleobiektywów nie tylko profesjonalistom, ale też entuzjastom fotografii. W dążeniu do osiągnięcia najwybitniejszej rozdzielczości obrazu w klasie 70-300mm, obiektyw wykorzystuje zaawansowaną konstrukcję optyczną, wraz z elementami LD i XLD wykonanymi ze specjalistycznych materiałów, które zapobiegają aberracji chromatycznej.

Obiektyw Tamron 70-300 f/4-5.6 Canon z serii Di jest przystosowany do pracy zarówno z lustrzankami analogowymi i cyfrowymi z matrycą małoobrazkową, jak i do lustrzanek cyfrowych z matrycą w formacie APS-C. Telezoom 70-300mm idealnie nadaje się do wykonywania ujęć portretów oraz zdjęć dzikiej przyrody.

Kąt widzenia obiektywu Tamron 70-300 f/4-5.6 po założeniu do lustrzanki z matrycą APS-C będzie odpowiadał zakresowi ogniskowych 105-450mm w aparatach małoobrazkowych. W obiektywie zastosowano cichy, ultradźwiękowy napęd (Ultra Silence Driver), dzięki któremu obiektyw ten idealnie sprawdzi się podczas fotografowania wydarzeń sportowych lub wyścigów. Obiektyw posiada również system kompensacji wibracji (VC), pomocny przy fotografowaniu z ręki zarówno przy długich jak i krótkich zakresach ogniskowej.

Obiektyw Obiektyw Tamron 70-300mm f/4.0-5.6 zbudowany został z 17 elementów w 12 grupach, w tym z elementów LD (o obniżonej dyspersji) i XLD (ekstra obniżonej dyspersji), które zapobiegają aberracji chromatycznej.

Szkło LD gwarantuje doskonałą ostrość i korekcję barwną przez zminimalizowanie aberracji chromatycznych (jest to rodzaj zniekształcenia obrazu i koloru zachodzącego przy przechodzeniu promieni świetlnych o różnych długościach). W obiektywach ze szkłem LD wada ta jest możliwie mono zredukowana.

Obiektyw 70-300mm f/4.0-5.6 to połączenie najlepszej klasy w rozdzielczości obrazu, cichego ultradźwiękowego napędu i Systemu Stabilizacji Obrazu stało się najnowszym osiągnięciem technologicznym Tamrona.

Najważniejsze informacje - obiektyw Tamron 70-300 mm dla Canon:

  • elementy o ekstra obniżonej dyspersji XLD
  • cichy ultradźwiękowy napęd autofokusa
  • system stabilizacji obrazu (VC)
  • błyskawiczny czas ustawiania ostrości

 

 

Dołącz do grupy czołowych fotografów polskiej przyrody,

pasjonatów i miłośników o różnorodnym doświadczeniu i osiągnięciach.

Dołącz teraz
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Jeżeli zgadzasz się z naszą polityką prywatności, kliknij przycisk Rozumiem